Jaki z brata można mieć pożytek – czyli o sesji Łukasza.

Kto ma młodsze rodzeństwo ten wie jaki to może być czasami wrzód na dupie. Ja mam takiego wrzoda od ósmego roku życia. Od ósmego roku życia moje życie jest ściśle związane z moim bratem. Byłam prawdziwą starszą siostrą, która zajmowała się swoim młodszym bratem. Pilnowałam go, karmiłam, chodziłam z nim na spacery, usypiałam, uczyłam, odprowadzałam i przyprowadzałam z/do żłobka, przedszkola a później szkoły. Jak mi teraz ktoś próbuje pokazać, że nic nie wiem o małych dzieciach to ogarnia mnie śmiech. I tak nawiasem wcale nie uważam, że rodzice zabrali mi w pewien sposób dzieciństwo. To dla mnie było naturalne i dzięki temu czułam się bardziej dorosła.

Młodszy brat to nie tylko obowiązki ale też i korzyści – np. teraz mój brat odbiera mi moje przesyłki z poczty. Kiedy przyjeżdżam do Polski mam z kim pójść na zakupy albo na kebaba. Od brata wiem co nowego grają w kinach i jaki nowy serial leci w tv. Dzięki bratu jestem na bieżąco z rodzinnymi ploteczkami ale też…..mam genialnego modela. Mój brat jest fantastycznym modelem. Zdjęcia robiłam mu od niepamiętnych czasów. Nie wstydzi się pozować i prawie zawsze ma ochotę na foty. A do tego jest nieziemsko fotogeniczny.

 

 

3 uwagi do wpisu “Jaki z brata można mieć pożytek – czyli o sesji Łukasza.

  1. Tak Aga młodsi bracia są spoko. Mój jest młodszy o 10lat 😁. Jak był malutki to przychodziłam w nocy do jego pokoju i zasypiałam przy łóżeczku, a pitem w szkole na lekcjach 😝.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s