W skrócie

Migawki majowe czyli ciąg dalszy pecha.

Mamy czerwiec więc czas na sprawozdanie miesięczne. 

Maj zaczęliśmy od spotkania. Na weekend majowy przyjechała do nas Ola. Tym razem było więcej czasu na pogaduchy. Ola zawsze wpada do nas jak po ogień i nigdy nie możemy się nagadać. Teraz też się nie nagadałyśmy ale zawsze to więcej niż zwykle. Ola nie przyjechała do nas tylko na pogaduchy. Przyjechała żeby sobie zrobić u mnie zdjęcia. O sesji niedługo napiszę i oczywiście pokażę co tam wymodziłyśmy. A to piękne zdjęcie na którym jestem z Panem B. to dzieło Oli.

Zaraz na początku maja ruszyliśmy na podbój Krety. Po naszej wyprawie do Grecji miałam delikatny uraz do tego kraju. Kreta skutecznie go zmyła obraz. Grecja nie jest moim numerem jeden ale znowu skoczyła do góry w rankingu i tak nas ta Kreta zauroczyła, że planujemy podbój kolejnych greckich wysp.

W maju w końcu udało nam spotkać z Moniką i Dusko. Tak, wrócili na szwedzką ziemię i nawet mieszkają niedaleko nas. Strasznie się cieszymy, że znowu ich mamy w Szwecji.

Maj to wybory. W Szwecji coś się zmienia. Nie wiem czy to zasługa zewnętrznych obserwatorów czy czegoś innego ale dało się zauważyć pewną różnicę – w organizacji punktu bo o innych zmianach to raczej można na razie zapomnieć.

Maj to ciąg dalszy naszego pecha. Nawet nie chodzi o moje potłuczone kolano o palec ale…Tadek również nas opuścił. Dwa koty w ciągu dwóch miesięcy to dla nas trochę zbyt wiele. Na jakiś czas odpuszczamy sobie zwierzaki. Kocich opowieści nie będzie do odwołania. Nie będę już też o tym pisać bo nie mam siły. Pewnie kiedyś za jakiś czas znowu przygarniemy jakiegoś futrzaka ale coś jest nie tak, że drugi kot zwija się zaraz po pierwszym. Nawet zaczynamy snuć głupie podejrzenia, że to coś u opiekunki musi się dziać. Żartuję – Czesio miał zaawansowanego raka.

A co w czerwcu? Czerwiec będzie intensywny bo będą goście z Polski i z Niemiec – więc mnóstwo spacerów, wycieczek i muzea. W czerwcu wybieramy się do Polski – a w Gdańsku będzie się działo towarzysko i zdjęciowo. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: