Sesje zdjęciowe

Monika i Duszko czyli polsko-serbska miłość.

Zawsze ze sobą zabieram obiektyw do portretów, ale niestety rzadko wyciągam go z torby. Za sprawą niesamowitej pary w Belgradzie “słoik” wyjęłam po raz drugi . Monikę tak jak ja prowadzi bloga. Właściwie to prowadzi dwa blogi – jeden o Maroko w którym mieszkała kilka lat, a drugi o Serbii – jej nowym domu. Napisałam do Moniki ponieważ zastanawialiśmy się nad kupnem w Belgradzie walizki, a jej narzeczony jest genialnie obeznany w realiach belgradzkich. Z walizki nic nie wyszło, ale za to dwa razy spotkaliśmy się z tą przesympatyczną parą. Na pierwszym spotkaniu zaproponowałam im małą sesję zdjęciową w miejscu, które odkryłam dwa dni wcześniej.

Monika pochodzi z Milanówka, a Dusko z Belgradu. Poznali się przypadkiem na konferencji. W ten sposób Monika trafiła do Serbii. Dawno takiej, fajnej pary nie widziałam.

Na sesji czuli się bardzo swobodnie – no może Dusko mniej. Podejrzewam, że po cichu myślał, że to jakieś fanaberie z tymi zdjęciami. Często walczył ze sobą żeby nie wybuchnąć śmiechem. Jak to mu się nie udało to zaczynał chichotać, a zaraz za nim Monika. Dużo pracy włożyłam w dyscyplinowanie tej pary. Co ich ustawiłam do zdjęcia i zrobiłam jedną fotę to jak tylko kliknęła migawka zaczynali fiksować i piać od nowa.

Jakby tego było mało to swoje przysłowiowe pięć groszy dokładał Pan B. -pojawiając się ni z tego ni z owego w kadrze.

Miałam jeszcze jednego wcinacza się w kadr – gołębia, który strasznie był zaciekawiony tym co robimy na jego podwórku.

To była sesja na której każdy każdemu robił zdjęcia…

Jak to bywa w przypadku panów – Dusko nie było odosobnionym przypadkiem i strasznie marudził, że zdjęcia to jakieś zniewieściałe fanaberie.

A zdjęcia….z mega klimatem!

Przy okazji polecam blogi Moniki, które są niesamowitą skarbnicą wiedzy:

Blog Moniki o Maroko

Blog Moniki – Europa.

 

 

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: