Sesje zdjęciowe

O Natalii z kraju Pepićków.

Jakiś czas temu marudziłam, że w Sztokholmie ciężko o fajne modelki. Cofam to!
Rok temu poznałam fantastyczną dziewczynę z Pragi. Natalia przyjechała w odwiedziny do kolegi i rzuciła hasłem na fejsie, że jest chętna na zdjęcia. Natalia to dziewczyna, która pracuje jako zawodowa modelka. To nie jest samozwańcza modelka z jakiegoś portaliku. Natalia jest profesjonalną modelką, która chodzi po światowych wybiegach i ma na koncie masę, fantastycznych sesji.
Natalii byłam strasznie ciekawa. Po pierwsze – dziwne ale w Sztokholmie w którym można spotkać ludzi dosłownie z całego świata nigdy nie spotkałam nikogo z Czech. Byłam ciekawa czy faktycznie uda nam się dogadać w naszych, ojczystych językach i czy ten czeski faktycznie jest takim, bekowym językiem.
Natalia przyjechała do mnie i od razu ją polubiłam. Przepiękna i bardzo zgrabna dziewczyna, a do tego niesamowicie skromna. Oczywiście Czesław zaraz to wszystko wyczuł i zaczął się pchać do Natalii. No i mieliśmy problem, bo Natalia boi się kotów. Biedna nie wiedziała co ma zrobić kiedy osiem kilo mruczącego cielska wpakowało jej się na kolana.

Z językiem też nie miałyśmy problemów. Nie zawsze wszystko rozumiałyśmy ale dało się dogadać. Nawet udało mi się nie roześmiać bo czeski faktycznie brzmi komicznie.

Sesja Natalii minęła niesamowicie szybko. Niestety dziewczyna miała pewne ograniczenie czasowe, a do tego ja ją malowałam – a póki co idzie mi to dosyć wolno.

Wcześniej byłam ciekawa jak wygląda praca z profesjonalną modelką i muszę przyznać, że się nie rozczarowałam.

A żeby było jeszcze bardziej idealnie to Natalia nie cisnęła mnie po dwóch dniach o gotowe zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: