Sesje zdjęciowe

O tym jak fociłam wschodzące gwiazdy polskiej kinematografii.

Kilka lat temu znalazłam na portalu modelkowym piękną dziewczynę o długich, rudych włosach. Udało mi się z nią umówić na sesję. Szczęśliwym trafem miałam wtedy na podorędziu niesamowitą Asię, która wizażowała i czasami też pozowała (o sesji Asi jeszcze napiszę) więc żyć nie umierać. 

Nela właśnie skończyła liceum i była po egzaminach do szkoły teatralnej, a właściwie do szkół bo zdawała do wszystkich. Niestety jak to bywa nie dostała się nigdzie – tzn do teatralnych, ponieważ na studia do Warszawy się dostała, tylko nie na te co chciała. Nela opowiedziała nam masę niesamowitych historii o tym jak wyglądają takie egzaminy. Dowiedziałam się np. że jedna z uczelni kształcących przyszłych aktorów preferuje osoby, które już mają za sobą kilka podejść – znaczy się, że już są trochę podszkolone. Inne wolą świeżynki. Masakra – dostać się do szkoły teatralnej to jakiś kosmos. Neli udało się w następnym roku i obecnie gra w wielu produkcjach. Mało tego – nawet na Pudelku już była! Zawsze gdy ją widzę na dużym czy małym ekranie cieszę się, że mogłam ją poznać osobiście i zrobić jej aż dwa razy zdjęcia. Nelę można zobaczyć w ostatnim filmie Wajdy czyli w Powidokach, Kamieniach na Szaniec,  Serce serduszko, serialach Nie rób scen, Strażacy, Skazane, Hotel 52 i Na Wspólnej. Nagrała też teledysk z Karoliną Czarnecką “Wagina” i brała udział w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w której zdobyła nagrodę Grand Prix. Bardzo szybko nam się urwał kontakt dlatego aż podskoczyłam z radości, kiedy nieoczekiwanie dwa lata temu napisała do mnie Nela. Była akurat w Trójmieście i to z koleżanką ze szkoły teatralnej. Musiałam skorzystać z takiej okazji.

Nela przez te kilka lat kompletnie nic się nie zmieniła. To wciąż ta sama przesympatyczna dziewczyna.

Drugą dziewczyna czyli Malwina okazała się być przepiękną brunetką i aż podskoczyłam z wrażenia kiedy ją zobaczyłam. Malwina również ma już na swoim koncie całkiem sporo ról. Kiedy się spotkałyśmy właśnie była po castingu do czeskiego filmu – Ja Olga Hepnarova, można ja również zobaczyć w serialach: Barwy szczęścia, Ksiądz Mateusz, Lekarze, Na dobre i na złe, Powiedz Tak!

Pewnie już nigdy dziewczyn nie spotkam ale cieszę się, że mogłam je poznać – dotknąć tego wielkiego świata.

 

 

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: