Sesje zdjęciowe

O zdjęciach Oli z grodu Krzyżaka.

Ponad dziesięć lat temu kupiłam swoją pierwszą cyfrową lustrzankę. Ten aparat miał monochromatyczny program, który pozwalał na uzyskanie fajnego efektu czarno-białego zdjęcia. Efekt którego nie potrafiłam uzyskać w programie graficznym. Efekt który miał swoją cenę – czarno-białe zdjęcia na amen. Czasami wracam do starych zdjęć i obrabiam je na nowo. Z sesji Oli też kilka na nowo obrobiłam ale…..jak teraz patrzę na te zdjęcia to ta stara obróbka (znikoma) ma swój urok.

Ola….dziewczyna z bogatym portfolio na portalu dla modelek i fotografów. Trochę czasu mi zajęło zanim odważyłam się do niej zagadać. Jak to zwykle bywa Ola okazała się bardzo fajną i sympatyczną dziewczyną (mam wrażenie, że piszę to przy każdej swojej modelce i przydałby się post o jakieś wrednej małpie). Ola jest z Malborka postanowiłam więc nie ciągać jej do Gdańska w którym w listopadzie ciężko byłoby z miejscówką tylko spotkać się bardziej po środku czyli w Tczewie. W Tczewie miałam już super miejcówkę czyli Herbaciarnię zajmującą całą kamienicę czyli nie dość, że ciepło i widno to jeszcze klimatycznie ze smaczną herbatą i kawą.

Mocno się zdziwiłam widząc na żywo Olę. To nie była dziewczyna ze zdjęć tylko jakieś małe, niepozorne chucherko, które strasznie szybko i dużo mówiło. W herbaciarni chucherko szybko się przebrało i wymalowało i…..totalnie odmieniło. Ola jest jedną z tych osób, które potrafią się przeistaczać. Wystarczy jakiś ciuch i makijaż i już jest inna osoba. Z taką modelką każda sesja może być inna. Już wcześniej zgadałyśmy się, że inspirujemy się sesją Carli Bruni na baletnicę z petem w buzi. Hmm nie do końca nam to wyszło, ale to w końcu nie chodzi o to żeby zerżnąć tylko się zainspirować.

Z Olą gadałyśmy i pstrykałyśmy zdjęcia. Strasznie polubiłam Olę. Mogłabym mieć taką młodszą siostrę. Z efektów sesji byłyśmy bardzo zadowolone i postanowiłyśmy jeszcze kiedyś się spotkać. I spotkałyśmy się i to nie raz, ale o tym już kiedy indziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: