Sesje zdjęciowe

Ostatnia sesja w starym roku czyli szalony backstage z młotkami.

Zeszły rok rozpoczęłam zdjęciami z rodzeństwem P i tak jakoś wyszło, że też zakończyłam. Tak się jakoś złożyło, że Patrycja została też moim królikiem doświadczalnym jeżeli chodzi o makijaż. Mam wrażenie, że idzie mi z tym coraz lepiej, aczkolwiek mimo wszystko wolę fotografować.  Ostatnią sesję z Patrycją robiłyśmy pod koniec maja i wtedy plan był żeby zrobić romantyczne zdjęcia. Wyszło jak zwykle czyli trochę mrocznie.Tym razem nastawiłyśmy się na zdjęcia z z mroczniejszym klimatem. Myślę, że osiągnęłyśmy cel, a raczej osiągnęliśmy. Przy tych zdjęciach udało mi się też wykorzystać obdrapane ściany naszej, remontowanej sypialni.

Lubię robić zdjęcia Patrycji i Patrykowi. Nigdy nie narzekają, że coś ich razi (żarówki), uwiera, że ręka zbyt gruba, cellulit na udzie, że tamto wygładzić, a tamto wyciąć ufff. Patrycja również stała się moim, wizażowym królikiem doświadczalnym. Nie wiem jak to przeżyję kiedy za kilka miesięcy Patrycja wyjedzie do Polski… Lubię też zdjęcia z fantastycznym rodzeństwem, ponieważ zawsze mam z tych sesji fantastyczną relację fotograficzną. Patryk ma świetne pomysły na ciekawe ujęcia i robi wiele fajnych zdjęć zza kulis. Patrycja dotrzymuje kroku bratu i jak tylko przychodzi czas sesji Patryka chwyta za aparat i kontynuuje dokumentację zdjęciową.

IMG_2136a

Gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego oświetlam modeli gołą żarówą to dlatego, że pół roku temu ktoś mi ukradł parasolkę (pewnie cymbał myślał, że to normalna parasolka przeciwdeszczowa i mam nadzieję, że się potem nieźle zdziwił, tak nawiasem to jestem ciekawa na co poszło moje, dziecinne tło – rolety, wykładzina a może tapeta?).

IMG_2066a IMG_2070a IMG_2092aIMG_2110aIMG_2091a

Co to by była za sesja gdyby nie było zdjęć z Czesławem. Czesio jak zwykle musiał sprawdzić co się dzieje w drugim pokoju, aczkolwiek myślę, że był zaniepokojony chwilowym brakiem zainteresowania swoją osobą i przyszedł się przypomnieć. IMG_2195aIMG_2205 copyss

Próbowaliśmy Czesława namówić do pozowania. Niestety ten mały gnom jest uparty i bardzo ciężko jest mu zrobić nieporuszone zdjęcie.

IMG_2115aIMG_2111a

Próby przekupstwa nie dają w przypadku Cześka większych efektów. Cały czas zastanawiam się nad sekretem robienia dobrych zdjęć kotom.IMG_2118aIMG_9391e

Dlaczego sesja z młotkami? Tam gdzie remont tam i narzędzia, które można wykorzystać do zdjęć. IMG_9515s IMG_9512d IMG_2215e IMG_2217w IMG_2218a

IMG_9363-copy IMG_9347IMG_9396-copy IMG_9402-copy IMG_9465

3 komentarze

 • Gonia

  Myślę że poprostu myślała że jest blogerką celebrytką i jednocześnie dobrym krytykiem.
  Nie pomyślała że sztuka,fotografia obronią się same.Może zamiast chodzić i mowic za plecami niech spróbuje robić dobre fotki.
  Też biore poprawki na jej styl,tutaj niewinna,czuła a jednocześnie smaruje inne blogerki.
  Ja jednym uchem wpuszczałam,na szczęście bozia dała mi zmysły.

  Śliczne fotki. POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: