Sesje zdjęciowe

Polska Daria Werbowy czyli sesja Mileny.

Milenę pierwszy raz na zdjęciach zobaczyłam sto lat temu. Zdjęcia były autorstwa mojej koleżanki która była wtedy o lata świetlne do przodu jeżeli chodzi o zdjęcia. Ja dopiero raczkowałam, uczyłam się obróbki, kadrowania, szukałam swojego stylu i…marzyłam o takich modelkach jak Milena.

Pewnego dnia czekając na samolot do Sztokholmu usłyszałam za sobą jakieś pokrzykiwania. Obejrzałam się i zobaczyłam szybko idącą Milenę. Dziewczyna była tak zaaferowana, że nawet nie zauważyła, że ktoś się w nią wpatruje jak sroka w gnat. Gapiłam się bo Milena przyciąga wzrok jak magnes. Jest dziewczyną która wyróżnia się z tłumu.

Rok temu mając kupione bilety do Gdańsk zajrzałam na portal dla fotografów i modelek. Wśród trójmiejskich modelek zobaczyłam profil Mileny. Pomyślałam sobie, że co mi szkodzi zagadać. Napisałam i udało się.

Milena to prawdziwa profesjonalistka. Potrafi sobie zrobić piękny make up, jest świetnie przygotowana jeżeli chodzi o ciuchy i fantastycznie pozuje. Doświadczenie które zdobyła na wybiegu i na wielu sesjach zdjęciowych widać gołym okiem. Do tego niesamowita uroda. A to co najlepsze to to, że jest fajną i bardzo sympatyczną osobą. Po prawdzie to bałam się Mileny. Dziewczyny z takim doświadczeniem i portfolio mają prawo mieć wymagania z kosmosu. Cieszę się, że mogłam z Mileną pracować i że mam kolejne zdjęcie do mojej liściowej kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: