Sesje zdjęciowe

Reporter na planie czyli relacja z sesji fotograficznej.

Wiosna w Sztokholmie jest niesamowicie piękna. Nigdy nie widziałam tyle bzu co tutaj – być może dlatego, że nikt go nie obrywa i może przez to cieszyć nos i oczy.

Tak się jakoś złożyło, że od stycznia nie robiłam żadnych zdjęć (oprócz sesji po której odechciało mi się robienia rodzinnych zdjęć) ale ta niesamowita zieleń i rozkwitające kwiaty zmoblizowały mnie do działania. Moją modelką została Patrycja, której robiłam zdjęcia w styczniu przy świetle sztucznym: sesja Patrycji i Patryka – teraz miałyśmy zaszaleć przy świetle zastanym.

Tym razem chciałam zrobić coś radosnego, wiosennego i bardzo dziewczęcego. Przygotowałam odpowiednie stylizacje i nawet wspięłam się na wyżyny moich możliwości z makijażem Patrycji. Wyszło jak zwykle czyli mrocznie. Ja chyba tylko maluchom potrafię robić jasne zdjęcia 😉 a może trafiam na modelki z mroczną iskierką w duszy?

Jak zwykle był też z nami i Patryk, któremu żeby się nie nudził dałyśmy mały aparat. No i się zaczęło. Patryk był wszędzie. Z tyłu, z przodu, z boku i nie wiem gdzie jeszcze. W każdym razie czasami pojawiał się na planie i normalnie psuł nam zdjęcia łobuz jeden;) Często nie mogłam powstrzymać śmiechu – kiedy Patrycja ustawiała się i starała się być poważna, a ja widziałam jak z tyłu Patryk próbuje mnie rozśmieszyć.IMG_5095aIMG_5096-copy

IMG_5101-copy

A co zdjęć narobił….jak je potem zobaczyłam to myślałam, że padnę ze śmiechu. Trzeba przyznać, że chłopak ma niezłe pomysły.

IMG_1956a IMG_1959a IMG_1960a

IMG_1948a IMG_2001

Bardzo się cieszę, że Patryk przyłożył się do pracy reportera i dzięki temu mam fajne pamiątki z planu zdjęciowego. Tylko chyba mogłam się bardziej odstawić….no ale to nie ja byłam tu gwiazdą.

IMG_1997a IMG_1972a IMG_1966a IMG_2026a

Na koniec tradycyjnie zrobiliśmy sobie zdjęcie na pamiątkę – obowiązkowo z efektem rybie oko.

IMG_2040aIMG_2041a

IMG_5155 IMG_5142 IMG_5146-copy

I już tak na sam koniec próbka talentu Patryka. Mnie się bardzo podobają!

IMG_2014a IMG_1977a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: