Sesje zdjęciowe

Sesja Adama z ADHD.

Najczęściej fotografuję kobiety. Uważam, że mało jest ciekawych facetów tzn. o ciekawych rysach twarzy. Nie wiem czy wynika to z tego, że teraz wszyscy podobnie się ubierają i niewiele jest indywidualizmu zarówno w sposobie ubierania jak i czesania. Faceci są po prostu fotograficznie nudni! A ci co są ciekawi z reguły nie chcą bawić się pozowanie do zdjęć. Na szczęście co jakiś czas trafia mi się jakiś ciekawy egzemplarz.
Kilka lat temu wyłapałam na znanym portalu branżowym ciekawego chłopaka. Zdjęcia miał w sumie słabe ale gołym okiem było widać, że nie ma typowej polskiej urody. Bardzo szybko się dogadaliśmy i umówiliśmy na zdjęcia. Przyszłam w umówione miejsce i….trochę oklapłam. Stała taka chuda sierota i nie powiem żeby fajnie wyglądała. W duchu stwierdziłam, że chyba słabo z tymi zdjęciami będzie. Po drodze do tego okazało się, że koleś jest strasznie zdenerwowany. Wyrzucał z siebie słowa z szybkością karabinu, a przy tym ciężko było się czegoś o nim dowiedzieć – znaczy się ciężko mi było złapać jakiś kontakt.

Dowiedziałam się, że za chwilę wyjeżdża na stałe do UK. W planach miał wysłanie zdjęć do brytyjskich agencji modeli i jak dobrze pójdzie zrobienie kariery a przynajmniej dorobienie sobie jako model.

 

Adam okazał się modelem doskonałym – szczegół, że miał na sobie koszmarną marmurkową koszulę – na zdjęciach wyszedł niesamowicie. Niestety nie wiem jak potoczyły się jego losy ale mam nadzieję, że zrealizował swoje plany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: