O mnie

To ja Agnez77 – fotograf. To tak w skrócie, a więcej? W 2013 poznałam wspaniałego faceta, dla którego porzuciłam całkiem nieźle płatną i pojechałam za wielką wodę (dla Szwedów to tylko jezioro). Skąd pomysł na pisanie bloga? Z lenistwa – ile można powtarzać wszystkim znajomych co u mnie słychać.? Na początku miało być tylko o życiu w Szwecji. Z czasem pojawiły się relacje z podróży.

Uprzedzam, jeżeli lubisz słodkopierdzące historie o Szwecji to zły adres. Jestem wredna, złośliwa i nie boję się nazywać rzeczy po imieniu.

Fotografia stanowi własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione – więc spróbuj tylko ukraść moje zdjęcie to zobaczysz…..

 

 

 

2 komentarze

 • Marta

  Witam,

  Przeczytałam na Pani blogu informację o tym jak działa Szwedzka poczta.
  W związku z tym wpisem mam pytanie, czy może orientuje się Pani i będzie chciała podzelic się ze mn a tą informacją, a mianowicie chodzi mi nadawanie paczek za granicę kraju. Jak się to odbywa ? Gdzie mogę nadać taką paczkę ? Czy trzeba jakiś punkt odwiedzić aby naby c napelki an paczki ?

  Pracuję dla sklepu internetowego, który sprzedaje fototapety, obraz (pixers.pl) i szukamy rozwiązań tańszych, jeśli chodzi o wysyłki, ponieważ najwięcej odbiorców mamy za granicami kraju i stąd też się pojawił pomysł na współpracę z Pocztą Szwedzką. Nie znam niestety cen, bo na stronie dla mnie jakoś mało jasno to opisane, dlatego też wysłałam wiadomość do nich aby przedstawili opcję współpracy.

  Będę wdzięczna za Pani pomoc 🙂

  oczywiście zapraszam na stronę Pixers.pl 🙂