Ostre tematy,  Szwecja na co dzień

Batikhäxor czyli o wiedźmach które lubią młodych chłopców.

Niekontrolowane przyjmowanie izbiegliczków to nie tylko ogromne obciążenie finansowe dla państwa. To nie tylko wpuszczanie osób, które mogą być kryminalistami, a nawet terrorystami. I to nie tylko problem z młodymi mężczyznami którzy uważają, że UE da im to czego nie mają w swoich krajach – w tym dostęp do młodych kobiet, a w ekstremalnym przypadku chłopczyków i dziewczynek. Przyjmowanie izbiegliczków to również pewne zachodzące wynaturzenia, które pojawiają się w krajach przyjmujących ich pod swoje skrzydła.
Na bank słyszeliście o starszych paniach, które wyjeżdżają na wakacje np. do Turcji, Grecji czy Egiptu gdzie oprócz tego, że zażywają słonecznych kąpieli sącząc driny z parasolkami umilają sobie czas towarzystwem młodych mężczyzn. Ten rodzaj letniej rozrywki szczególnie upodobały sobie starsze, samotne panie. Niektóre z nich mają stałych umilaczy czasu z którymi spotykają się kilka razy w roku. Taa dochodzi do tego, że każdy urlop albo jak tylko mają potrzebną kasę jeżdżą w to samo miejsce i spotykają się ze swoim umilaczem. Ohydne, co? W końcu te kobiety wpływają na rozwój pewnego rodzaju prostytucji. Szwedki oczywiście nie są w tyle za takimi Niemkami czy nawet Polkami. Z tą różnicą, że od jakiegoś czasu w zasadzie nie muszą tego robić, ponieważ państwo szwedzkie zapewnia im stały dopływ świeżego mięska. I jeszcze im za to płaci!
W Szwecji jakiś czas temu ukształtowała się pewna grupa społeczna. To grupa starszych kobiet (mają więcej niż 40 lat) które nazwano Batikhäxor. Nie do końca wiem co znaczy pierwszy człon słowa czyli batik – zdaje się, że specjalnie barwiony materiał, który kojarzy się z ruchem hipisowskim. Ten drugi człon słowa czyli häxa to czarownica. Niektóre, sorry większość tych pań wygląda jak wiedźmy. Batikhäxor to panie które są zaangażowanie w politykę (przede wszystkim komentując w mediach społecznościowych), poprawne politycznie feministki nie wstydzące się głośno mówić o swoich poglądach politycznych dotyczących głównie integracji. Są to najczęściej pracownice sektora państwowego – urzędniczki,  nauczycielki. To kobiety dosyć dobrze usytuowane i mieszkające w dobrych dzielnicach.Dorastające w dobrobycie i mające bezpieczne i bezproblemowe dzieciństwo. Lubią być hojne ale nie za swoje pieniądze. W tej chwili Batikhäxa to słowo mocno negatywne. Dlaczego?

Batikowe czarownice jak już wspomniałam to starsze panie – często rozwódki, singielki – rzadko mężatki. To panie które wyglądają jak wyglądają, zgorzkniałe życiowo , ale wciąż mające potrzeby seksualne. Ogromny napływ izbiegliczków otworzył tym paniom wrota do wykorzystywania pod przykrywką dobroczynności młodych mężczyzn. Te kobiety zapraszają do swoich domów „dzieci”, którym zapewniają dom za pieniądze szwedzkiego podatnika. Szczególnie upodobały sobie „dzieci” afgańskie. Właściwie nikt by o niczym nie wiedział gdyby panie nie przestały się kryć ze swoimi sympatiami dla „dzieci”. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzało kilka skandali. Panie pracujące w ośrodkach pomocy w których mieszkali młodzi izbiegliczkowie zbyt mocno wczuły się w rolę pocieszycielki. Policja aresztowała winowajczynie i…

W większości przypadków nagle okazało się, że chłopcy nie są wcale chłopcami, ale dorosłymi mężczyznami. Taa bo wszyscy młodzieńcy starający się o azyl podają się za chłopców, którzy jeszcze nie ukończyli 16 roku życia. Poddani badaniom medycznym, które już dawno zostały zalecone przez urząd migracyjny okazali się często być facetami nawet koło 40-tki! Na czterech badanych tylko jeden nie miał ukończonych osiemnastu lat. Co tu zresztą mówić – na filmach doskonale widać w jakim wieku mogą być „chłopcy”.

To wszystko sprawiło, że urząd migracyjny rozpoczął procedury wydalania kłamczuchów ze Szwecji, a stare wiedźmy zamiast siedzieć cicho zaczęły głośno protestować. Wiele z nich żalą się na portalach społecznościowych, że tracą swoje miłości. Są i takie, które wydalenia młodzieńców porównują do wydaleń mieszkańców krajów nadbałtyckich w czasie II wojny światowej (!). Nazywają to barbarzyństwem!

Niektóre są bardzo zapobiegliwe i wyposażają swoich faworytów w karty kredytowe, które mają działać w Afganistanie albo w Iranie.

Niektórzy powiedzą, że pewnie to jakieś sporadyczne przypadki. Nie, nie są sporadyczne. Są nagminne, a wiedźmy nawet się nie kryją ze swoimi obleśnymi uczuciami. Czy mówienie, że migracja jest jak seks, że jest zabawniejsza kiedy można razem szczytować? Czy tak mówi starsza pani, która bierze pod swoje skrzydła dzieci? Dodam, że są to wyłącznie dzieci płci męskiej. Ktoś mógłby też zapytać o tych młodzieńców. Dlaczego się na to godzą? Niektórym zapewne odpowiada ta sytuacja. Dostają kieszonkowe, batikowe wiedźmy kupują im to czego chcą. Żyją sobie jak pączki w maśle czekając na zgodę na stały pobyt. Są i tacy którym się to nie podoba ale…..batikowe wiedźmy mają na nich swoje sposoby. Szantażują ich, że jak będą chcieli odejść to zgłoszą ich do urzędu migracyjnego, a wtedy wiadomo…deportacja za skłamanie w rubryce wiek.

Taaa z przyjmowania izbiegliczków wielu obywateli szwedzkich czerpie niezłe korzyści.
Źródła:
http://sv.metapedia.org/w/Batikh%C3%A4xa
https://nyheteridag.se/ingrid-75-jag-ar-en-batikhaxa-vill-ta-tillbaka-okant-skallsord/
https://www.facebook.com/politikfakta/posts/1623722561052806
https://sv.wiktionary.org/wiki/batikh%C3%A4xa

19 komentarzy

 • WooHoo

  Czytam czasem Twoj blog. Przypadkowe wpisy. Przypadkowe opinie. Ale do tego mam pytania. Dwa. Pierwsze retoryczne.
  1. Dlaczego Ty przyjechalas tu, a afganscy chlopcy nie moga?
  Bo terrorysci i co tam. Najwiecej terroryzmu jest w Wolsce. To jak od tego Ty ucieklas to rozumiem. Ze statystyk EU wynika, biora samochod i okrzykiem „Q..rwa jezusmaryja” wpadaja na przystanek autobusu albo przejscie pieszych. Ze statystyk EU okolo 4000 ofiar smiertelnych na rok. To znaczy ok 30000 kalek. Statystyka. Jeden kraj. W „starej EU” 150-250. Ale moze podszkola na kursach w Wolsce. Ale jak od tego nie ucieklas, to dlaczego Ty tu jestes?
  2. Dlaczego starsze panie nie moga uprawiac sexu? Nie wszyscy w Skandynawii wychowali sie jako pruderyjni katolicy. Sex, erotyke w kazdym wieku uprawiac mozna. Formy, byc moze sie zmieniaja, fizjologia. To pytanie bylo nieretoryczne. Moze wpis o Twoim pogladzie na temat.
  Ja zyje tu i mieszkam 42 lata. I nie bloguje. Troche lokalna polityka zajmuje.

  • Agnes

   Witam, ja nie bronię seksu starszym Paniom ale dlaczego te Panie:
   1. Robią to za pieniądze podatników? Popiera Pan wykorzystywanie w ten sposób publicznych pieniędzy? Czy nie lepiej byłoby przeznaczyć te pieniądze na pomoc w Afganistanie?
   2. Dlaczego te Panie jednocześnie krytykują starszych mężczyzn, którzy przywożą z Tajlandii młode tajskie dziewczyny? To one mogą a mężczyźni już nie? Mężczyźni są obleśnymi pedofilami, a one? Im wolno tak bo są kobietami? A jeżeli są to naprawdę niepełnoletni chłopcy? Wg Pana seks można uprawiać z dziećmi? Tak przy okazji protestanci też byli i są pruderyjni.
   Dlaczego przyjechałam do Szwecji? Ponieważ mój narzeczony jest obywatelem Szwecji, a ja obywatelką UE. A Pan w jaki sposób znalazł się w Szwecji? A tak przy okazji nie jestem katoliczką. Zanim następnym razem zrobi Pan komuś pseudoanalizę byłoby mądrze poczytać więcej tekstów tej osoby, a nie silić się na Carla Junga. Pozdrawiam!

  • Mariusz Choiński

   Szanowny Panie/Pani… użycie określenia „Wolska” w stosunku do Polski… przez osobę mieszkającą po za granicami POLSKI … jest jednoznacznie obraźliwe. To prawda że określa się Polskę w Polsce per „Wolska” a Polaków „Wolakami” ale jest to w używane w jednoznacznym politycznym kontekście i to między nami tubylcami! Niech Pan/Pani szanuje przynajmniej kraj pochodzenia nawet jak my (zdaniem Pana/Pani) na szacunek nie zasługujemy

 • Aga

  Obleśne. Na moje szczęście mieszkam w „szwedzkiej” dzielnicy i „chłopców” widzę tylko kiedy jestem w centrum. Zawsze w grupkach, fancy ciuszki i iPhony. Szkoda mi starszych ludzi, którzy pomogli zbudować solidne państwo, a którzy na stare lata, zamiast dostać dobrą opiekę, to słyszą tylko o tym, że pieniądze zamiast np. na nich – idą na „nowoprzybyłych”. Jedyne co zostaje, to mieć nadzieję, że te kobity, jak i cała reszta ogarną się zanim będzie za późno.

 • woohoo

  Szanowna Blogierko.
  Odpowiedz czesciowa na pytanie drugie. W Szwecji z wyboru sie znalazlem. W 1976 roku. Nie ekonomicznego wyboru. Ani milosnego.
  Odpowiedz ogolna na pozostale pytania. Szwecja nie bedzie „lepszym” krajem, zostajac filia Kraju Ubu. Wedlug wzorow wychowania wyniesionych z spoleczenstawa postniewolniczego. Tak jakby to chcieli robic mieszkancy enklaw, muzulmanskich czy katolickich. Stad moje pytanie bylo o Twoj wybor. Nie prywatna sytuacje. To jest pewne i Szwedzi o tym wiedza. Nie sa postniewolniczym spoleczenstwem. Inne wzory chetnie kopiuja. Sa progresywni rowniez, bez kopiowania. W zyciu spolecznym, gospodarczym, prawie pracy etc. To co tu nazywa sie slowem ofentligheten. Nie tylko w sensie upubliczniania danych slowo uzylem.
  Dalej. Krytyka zachowan, jest rowniez mozliwa, bez bycia pruderyjnym. Tzn. Panie krytykujace „importy” tajlandzkie, maja prawo do importu mlodych afganczykow. Jak zwykle, diabel w szczegolach siedzi. Text publiczny, jakiegokolwiek typu, zrownowazony byc powinien, argumentami. Nie pogladami. Te sa indywidualne. Tak zwana „polityczna poprawnosc” jest tylko dobrym przy stole zachowaniem. Nikt drugi raz na obiad nie zaprosi, jak stol z lazienka sie myli.
  Ze srodkow worka zwanego „pieniadze podatnikow” finansowane jest cale spoleczne zycie i jeszcze troche wiecej. Z tego worka „klauzula sumienia” nie obowiazuje. Decyzje o wydatkach z worka podejmowane sa na politycznych zgromadzeniach, kazdy szczebel, bez mieszania indywidualnej moralnosci uczestnikow. Median, po odrzuceniu skrajnosci. Sfera prywatna i publiczna sa osobne. Grupy nacisku, sa tylko lobbystami, nie decydentami. Nawet panie z afganskimi importami, sa tylko lobbystkami. Tak jak i blogierki, przeciwne temu. Grupy lekko sfrustrowane. Decyzje nie maja na celu „wychowywac” spoleczenstwo. Decyzje, reguluja prawnie, zasady dzialania wychowanego spoleczenstwa. Zasada ta, powoduje, ze worek jest pelny. Oczywiscie byloby lepiej, gdyby byl pelniejszy. Czy bylby pelniejszy, po przechyle. Watpliwe, pewnie watpliwe. Duzo wysypaloby sie z worka. Staruszki w domach opieki, wiecej by nie mialy. Ani w Afganistanie.
  Na Twoj blog, odpowiedzialem tylko dlatego, ze ten przechyl wydal mnie sie tak znaczny. Nieadekvatny. Dyskusje uprawiam na zgromadzeniu w mojej malej komunie. Nie na blogach.
  Z szacunkiem

  • Agnes

   Szanowny Panie, nawija Pan makaron na uszy. Nie odpowiedział Pan na moje główne pytanie. Argument pt. Staruszki w domach opieki by więcej nie miały jest dla mnie żenujący. Nie zamierzam się z Panem wdawać w bezsensowne dysputy – proszę wybaczyć ale nie mam czasu żeby czytać Pana eseje, które tak naprawdę są o niczym. Nie lubię ludzi którzy unikają jasnych odpowiedzi – jest to bardzo typowe dla polityków i szefów. Uważam, że to chore finansować seksualne zachcianki starszych, sfrustrowanych kobiet. Chore jeżeli faktycznie trafiają w ich ręce niepełnoletni. Chore jest dla przyzwalanie na takie rzeczy społeczeństwa. Chciałby Pan żeby Pana wnuczką tak się opiekował jakiś stary za przeproszeniem „dziadyga”? Ja nie i niedobrze mi się robi na myśl o czymś takim. Proszę mi więcej nie odpisywać bo robi mi się niedobrze na myśl, że konwersuję z osobą która nie ma nic przeciwko takim zjawiskom. Żegnam!

  • Mariusz Choiński

   Rozumiem to tak że te kobiety biorą kasę na utrzymanie tych kawalerów a następnie są … przez nich zaspakajane? za państwowe de facto pieniądze? o rzesz q-wa a ja się PISu czepiam że doi ojczyznę … no w Polsce chyba na to nikt nie wpadł.., co prawda jakiś prawilny chłopak … a miniejsza z tym. Tak na poważnie, to żenujące jest to (tak rozumiem wpis) że te baby są gorącymi zwolenniczkami … importu w/w. Przykładają rękę do kulturowego samobójstwa swojego kraju… w zamian za … orgazm?

  • Agnes

   Dokładnie! Państwo im finansuje seks z młodymi byczkami. Oficjalnie jest to pomoc w integracji – takie domy rodziców zastępczych. Najśmieszniejsze jest to, że te babska potępiają starszych Szwedów, którzy przywożą sobie młode Azjatki.

 • woohoo

  Szanowna Blogierko
  Wiedza jest moja slaboscia. Dlatego odpowiedzi szukam na pytania, wiedzy szukam. Moje pytanie do Ciebie, niezrecznie wyrazilem poprzednio. Sprowadzilo sie do prywatnosci. Nieadekwatnej do tematu. Poprawiam, precyzujac.
  Czym rozni sie milosc EU obywatelki do EU obywatela od milosci EU obywatelki, dojrzalej, do afganskich obywateli? Czy rozni sie ta milosc? Jak sama wskazalas, mowa jest o doroslych osobach. Pytan dodatkowych nie pisze, zaciemnily by watek.
  Z gory za odpowiedz podziekowanie, z powazaniem

  • Agnes

   Proszę czytać ze zrozumieniem! Dobrze Pan wie kto dostaje azyl i że nie otrzymują go dorosłe osoby. To ile mają lat Ci chłopcy okazuje się w sytuacjach podbramkowych – takich o których napisałam. To że na czterech trafia się jeden niepełnoletni nie znaczy, że starsze panie mogą mieć z nimi „miłość”. Przepraszam a czy to jest w ogóle miłość? Proszę sobie popatrzeć na miny tych „chłopców”. Jeżeli tak wygląda miłość to ja jestem księżna Diana. A może Pan też by tak chciał zaopiekować się młodą Afganką? Blokuję Pana ponieważ nie będę rozmawiać z kimś kto myli miłość z przymusem i pedofilią.

 • Mariusz Choiński

  Witam!!! Heee… ja tą historię opiszę inaczej… Szwed ze Szwedką nie może się dogadać, to importują sobie rozwiązanie swoich wzajemnych problemów interpersonalnych… Szwed młodą, cichą, nie pyskującą i opiekuńczą Azjatkę a Szwedka młodego bliskowschodniego (wyjątkowo mocno zdesperowanego) byczka… przypuszczam że oczekiwania Szwedki są bardziej kierunkowe niż Szweda.

 • Carl B

  Jak zwykle najbardziej politycznie poprawni sa ci uwazajacy się za niepoprawnych.

  Oczywiscie mozna krytykowac batikowe wiedzmy bo sa dobrze ustawione, wykształcone, często o pogladach lewicowych i do tego kobiety.

  A najwiekszych promotorów samobójstwa kulturowego w Szwecji już nie wolno krytykować bo to … biedni, niewykształceni mężczyźni klasy robotniczej (ale nie zawsze pracujący) w odleglych i nieatrakcyjnych miejscach na prowincji. Często do tego wyborcy SD – ulubionej partii Putina, Putilova i innych Radzieckich przybyszów w Szwecji.

  Znaja swoja pozycje na rynku dejtingowym w Szwecji, wiec sobie nagminnie ściągaja Tajlandki, Filipinki i Sowietki, często już z dziećmi w bagarzu, ale krytykować ich nie powinno się – no bo jest ich „żal”, bidoków. A kobietami zyjacymi z nimi w nedznych warunkach, skrajnej biedzie i czesto tez bitymi i gwałconymi nikt sie nie przejmuje … najwyżej parę batikhäxów.