Ostre tematy,  Szwecja,  Szwecja na co dzień

Waginalne rozterki znanych Szwedek.

Czasami mam wrażenie, że Szwecja to kraj schizofrenii. Z jednej strony przyzwolenie na małżeństwa par homoseksualnych i posiadanie przez takie pary dzieci, wyzwolenie seksualne i przyzwolenie na prostytuowanie się kobiet itd. Z drugiej strony kontrola spożycia alkoholu przez mieszkańców Szwecji, bo czyż kontrolą nie jest sprzedaż alkoholu w państwowych sklepach w wydzielonych dniach i godzinach? Niechęć do legalizacji marihuany. I…zakaz płacenia za seks. Hmm napisałam wcześniej, że kobiety mogą się prostytuować w Szwecji? Tak mogą, ale klienci nie mogą płacić za seks? Rozumiecie coś z tego? Wyrozumiałe państwo szwedzkie pozwala kobietom uprawiać seks za wynagrodzeniem, bo przecież w Szwecji nie można czegoś zabronić kobiecie. Jednocześnie karze złych mężczyzn nie pozwalając im płacić biednym uciśnionym kobietom, które muszą się prostytuować. A jeżeli ktoś lubi ten zawód? To w czym ma pobierać opłatę? Masło maślane!

Jakiś czas temu w Szwecji wybuchł skandal. Znany szwedzki były bokser, aktor, prowadzący program telewizyjny i kandydat do parlamentu z ramienia partii Socialdemokraterna został złapany na wizycie u prostytutki. Młoda dziewczyna, o której napisano, że pochodzi z najbiedniejszego kraju w Europie. O jakim kraju pomyśleliście? Ukraina? Mołdawia? A może Macedonia? Nie, to była 22-letnia Polka, która ogłaszała się w internecie. Ogłoszenie było tak skonstruowane, że wg. niego wynikało, że klient płaci za możliwość spędzenia czasu z dziewczyną, a nie za seks. Dodam, że bokser chciał zapłacić 1000 koron, ale dziewczyna postawiła na swoim i stanęło na 1500. Bokser został aresztowany i zaczęła się publiczna egzekucja w mediach. Feministki w tym baby, które same jeżdżą na seksturystykę do afrykańskich krajów, nie zostawiły na nim suchej nitki. Facet nie potrafił przyjąć tego na klatę, więc złożył publiczną samokrytykę, która i tak niewiele pomogła jego karierze. 

Jak się okazuje, prostytucję można nazwać inaczej — masażem, lub terapią intymną!

Masaż tantryczny! Ta forma masażu skupia się przede wszystkim na kobiecie (no jakby mogło być inaczej w Szwecji), oddychaniu, relaksacji i całkowitym oddaniu masażyście. Zwróciliście uwagę, jakiej płci jest masażysta? Taki masaż ma na celu pozbycie się problemów z napięciem, stresem. Jest to idealny masaż dla kobiet po ciąży, takich, które mają jakieś kompleksy związane ze swoimi intymnymi częściami ciała. Masaż polega m.in. na stymulacji punktów G kobiety, masażu piersi i odbytu. Taki to masaż wykonuje pewien sztokholmski masażysta. Za masaż bierze 500 koron za godzinę. Jego klientkami są kobiety w wieku od 20 do 60 lat.

Co jeżeli w trakcie masażu/terapii intymnej klientka ma orgazm? Czyż nie jest to usługa seksualna, za którą się płaci? Szwedzcy terapeuci twierdzą, że nie tłumacząc się, że ci, co kupują usługi seksualne, niekoniecznie doznają orgazmu.

I tu na arenie pojawia się znana szwedzka influencerka, córka znanej szwedzkiej aktorki.

W jej przypadku zaczęło się na wycieczce w Tajlandii. Dziewczyna miała bardzo trudny okres w życiu. Jej związek z chłopakiem się zakończył i dziewczyna czuła się bardzo samotna. Poszła więc na masaż, żeby się odstresować. Masowała ją Tajka, która po normalnym masażu zaczęła masować piersi blogerki, a potem ściągnęła jej majtki i wymasowała resztę. Blogerka była zachwycona!

Blogerka wypowiada się bardzo ciepło o masażu intymnym zwanym „masażem joni”. Zachęca do chodzenia na taki masaż, mówiąc, że pozwala się otworzyć, że leczy takie choroby jak endometrioza i inne choroby dróg rodnych. Dziewczyna bardzo często przywołuje słowa swojego ojca, który jej mówił kiedy była małą dziewczynką, że musi dbać o swoją waginę! Bo kiedy pochwa influencerki czuje się dobrze, wtedy i ona jest zadowolona. Mało tego, dziewczyna prowadzi na swoim kanale Youtube szkołę waginy, w której udziela dobrych rad jak sprawić, żeby wagina była szczęśliwa.

Szwedzcy lekarze oczywiście uważają, że intymna terapia nie ma podstaw naukowych. Co ciekawe kiedy podstawione reporterki jednego z najbardziej znanych dzienników dzwoniły do „klinik” zawsze oferowano im masażystę, którym był bardzo atrakcyjny mężczyzna. Przedstawiciele prawa uważają, że wszystkie działania, w których dotyka się miejsc intymnych, podchodzą po seksualne usługi. Blogerka i jej podobne tłumaczą to tak, że przecież ginekolog też dotyka miejsc intymnych. Masaż joni jest terapią leczniczą i nie ma nic wspólnego z prostytucją.

Jak to w Szwecji niewiele osób ma odwagę skrtykować coś, co promują wpływowe kobiety. Jako jedna z niewielu znanych osób odważył się to zrobić członek znanej grupy muzycznej Army of Lovers, który już wcześniej miał zatarg ze wspomnianą przeze mnie blogerką, promującą masaż intymny. Jakiś czas temu oboje zasiadali w jury znanego, szwedzkiego programu rozrywkowego. Muzyk słynie z kontrowersyjnych poglądów, które wygłasza na platformach społecznościowych. Niestety dotknął czegoś, co rozjuszyło blogerkę — skrytykował ruch Black Lives Matter, dokładając węgla do pieca cytując Martina Luthera Kinga, że czarni powinni zacząć się uczyć, znaleźć pracę, przestać żyć z zasiłków i wyzwolić się z mentalności ofiary. Oj w Szwecji takie słowa? Blogerka zareagowała w najbliższym programie, oświadczając, że ona z rasistą nie będzie siedzieć przy jednym stole. Władze TV zareagowały, natychmiastowo zwalniając muzyka. Nie uratowało go nawet to, że jest gejem. Niestety jest biały i do tego w starszym wieku. Na nic się zdały oświadczenia, że to, co muzyk wypisuje na swoich prywatnych profilach, nie powinno mieć wpływu na jego pracę, bo to jego prywatna sprawa. Wyleciał z programu na zbity pysk. Okazja na zemstę pojawiła się wraz z promocją terapeutycznych masaży. Muzyk publicznie nazwał sprawę po imieniu, pisząc, że dzisiaj Szwedki nie chodzą do burdeli, tylko do klinik polecanych przez wpływowe dziwki.

No tak, do burdeli chodzą wyłącznie biali mężczyźni w średnim wieku, którzy wykorzystują seksualnie obywatelki najbiedniejszych krajów Europy. Bogate Szwedki nie zniżają się do tego poziomu. One chodzą do przystojnych masażystów, którzy leczą je z endometriozy i napięcia wywołanego stresem, a ten orgazm to tak zupełnie przy okazji! To tak jak z przywożeniem sobie młodego partnera z kraju Trzeciego Świata — kobiety to robią z miłości, a starzy biali mężczyźni przywożący młode kobiety są niemoralni i obrzydliwi — bo robią to wyłącznie dla seksu. Taka to jest hipokryzja wyzwolonych seksualnie szwedzkich kobiet. 

Źródła:

https://nyheter24.se/noje/kandisar/965546-alexander-bard-om-populara-underlivsmassagen-pahitt-av-influencer-horor

https://nyheter24.se/nyheter/inrikes/848772-patrik-45-ger-svenska-kvinnor-vaginamassage-ligger-i-grazonen

https://www.expressen.se/noje/bianca-ingrossos-vaginaskola-sa-haller-hon-sig-frisk-/

Bianca Ingrosso startar vagina-skola på nätet

https://www.expressen.se/nyheter/erbjudandet-till-kvinnorna-underlivsmassage-av-valdigt-attraktiva-man/

https://www.expressen.se/noje/kritikstorm-efter-svaret-fran-tv4-da-sparkades-alexander-bard/

Paolo Roberto försökte pruta när han köpte sex

https://nyheter24.se/noje/kandisar/965468-influencers-rekommenderar-underlivs-massage-kritiseras-hart

https://www.aftonbladet.se/nojesbladet/a/dOVEyJ/paolo-roberto-bekraftar-greps-for-sexkop

https://www.expressen.se/nyheter/–kritiserade-underlivsmassagen-kan-var-sexkop-sexuell-tjanst/

Här är kvinnan Paolo Roberto köpte sex av

https://nyheter24.se/noje/920602-bianca-ingrosso-om-intima-massagen-drog-ner-mina-trosor

2 komentarze